Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Apartmán Lipánek, Ubytování Lipno nad Vltavou

Apartmán Lipánek pro 4 – 6 osob je ideální pro rodinnou dovolenou, od nádrže Lipno je vzdálený 3 minuty chůze. K apartmánu Lipánek patří vlastní zahradní terasa nebo balkon s výhledem do zahrady a na okolní kopce. Rodiny s dětmi ocení pohodlný přístup s kočárkem, úschovnu pro kočárek a lyže.

Ubytování v apartmánu Lipánek v Lipně nad Vltavou vám poskytne veškeré potřebné pohodlí a zázemí pro vaší pohodovou dovolenou. Apartmán Lipánek je situovaný na zcela klidném místě u lesa nedaleko pláže, cyklostezky vedoucí kolem Lipna, lyžařského střediska Kramolín a hlavní promenády.

Detailní popis apartmánu a vybavení je uvedený na stránce Apartmán Lipánek.

Popis cesty k apartmánu Lipánek nalezne v sekci Jak se k nám dostanete.

Apartmán Lipánek, Dovolená Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou patří mezi nejoblíbenější destinace pro rodinnou dovolenou. Apartmán Lipánek u nádrže Lipno nabízí celoroční možnost rekreace pro každého.

V létě skýtá Lipno ideální možnosti pro koupání ve vodní nádrži i bazénu, pro cyklistiku, in-line bruslení, houbaření a děti si zamilují dětský svět s trampolínami, lanovým centrem a akvaparkem, z apartmánu Lipánek je vše v pěší vzdálenosti a dobře dostupné i s kočárkem.

V zimě oceníte rodinné lyžování na Kramolíně, nebo pro náročnější v nedalekém rakouském Hochfichtu, či běžkování a bruslení po zamrzlém Lipně. Při nehostinném počasí se můžete vydovádět na lezecké stěně, ve squashové hale a při bowlingu, uvolnit se při masáži ve wellness centru, nebo návštěvě nedaleké zříceniny Vítkův kámen, hradu Rožmberk či zámku v Českém Krumlově. Na dovolené v apartmánu Lipánek u nádrže Lipno se nebudete nudit!